кујнски ножици

Прикажан е еден резултат

  • 0 out of 5

    Паметни ножици

    290.00 ден

    Паметни ножици, 2 во 1 нож и даска за сецкање за безбедно и брзо сецкање на храна без многу неред. Сецкајте зеленчук директно во сад, сецкајте овошје без неред, сецкајте пилешко дректно во салатата.

    Quick View