Мини пегла на пареа

Прикажан е еден резултат

  • 0 out of 5

    Мини пегла на пареа

    950.00 ден

    Мини пегла на пареа која совршено се вклопува во куфер, патничка торба, дури и рачна торба без да зафаќа многу простор. Лесно и ефикасно испеглајте ја облеката. Со својата големина приближно колку една дланка, совршена е за службени патувања.

    Quick View