мини пегла

Се прикажуваат сите 2 резултати

 • 0 out of 5

  Мини пегла на пареа

  950.00 ден

  Мини пегла на пареа која совршено се вклопува во куфер, патничка торба, дури и рачна торба без да зафаќа многу простор. Лесно и ефикасно испеглајте ја облеката. Со својата големина приближно колку една дланка, совршена е за службени патувања.

  Quick View
 • 0 out of 5

  Мини пегла на пареа

  890.00 ден
  Мини пегла на пареа која се собира и совршено се вклопува во куфер, патничка торба, дури и рачна торба без да зафаќа многу простор. Лесно и ефикасно испеглајте ја облеката.
  Quick View