Купи!

Автоматска пумпа диспанзер за вода

390.00 ден

Автоматска пумпа диспанзер за вода која ви овозможува поздрав начин на живот. Лесна за употреба, нема потреба да се измачувате со тешките шишиња со вода или да се заморувате со чистење на диспензерот, со оваа пумпа проблемот е решен.

Compare

Опис

Автоматска пумпа диспанзер за вода која ви овозможува поздрав начин на живот. Лесна за употреба, нема потреба да се измачувате со тешките шишиња со вода или да се заморувате со чистење на диспензерот, со оваа пумпа проблемот е решен.
Овој апарат е се што ви е потребно во домаќинството. Се поврзува со класичен USB кабел со што на тој начин се полни батеријата. Полнењето трае околу 3-4 часа, практично се користи до 2 недели со 1 полнење. Доколку се изгаси сијаличката на индикаторот тоа означува дека батеријата е празна.
СОВЕТ: Пумпата автоматски ќе застане по 1 минута. Во спротивно, можете да го притиснете и задржите копчето 3 секунди за да го промените режимот во незапирлива. Ве молиме измијте ја силиконската цевка со 50 степени топла вода пред првата употреба.

Материјал:
Дизајн од пластика
Цевка за излез на вода од нерѓосувачки челик со модерен и мал дизајн отпорен на абразија
Внатрешна цевка за извлекување вода – силиконска
Вградена батерија со полнење од 1200mAh
Инсталирање: Прицврстете ја пумпата на отворот од шишето и притиснете на индикаторот

Да не се користи за други пијалоци.

Одговара на балони за вода од : 2 до 5 галони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автоматска пумпа диспанзер за вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…