Автоматска ротирачка преса за брановидна коса

1,490.00 ден

Преса за брановидна коса, совршена како од фризерски салон. Направете совршени кадрици лесно, практично и без многу напор, достигнете професионален резултат.

Нема на залиха

Compare

Опис

Автоматска ротирачка преса за брановидна коса како од фризерски салон.
Плочите автоматски ротираат. Тие се тројно обложени за заштита на косата од оштетување и за совршено хомогена дистрибуција и константна топлина за сјајна и мека коса и оптимални резултати. Идеален за создавање кадрава и брановидна коса.
Карактеристики:
Термостат за две подесување на температурата (190° -210°C)
360 степени ротирачки кабел
Димензии: 31cm
Моќност: 36W
Автоматско исклучување по 55 минути

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автоматска ротирачка преса за брановидна коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…