Автоматски диспанзер за паста за заби со држач за четки

290.00 ден

Овој диспензер ви овозможува брзо лесно и едноставно нанесување паста директно на вашата четка за заби!

Compare

Опис

Овој диспензер ви овозможува брзо лесно и едноставно нанесување паста директно на вашата четка за заби!

Идеален за во вашиот тоалет!
Нема повеќе залудно потрошена паста за заби!
Лесен за прикачување. Само исчистете го ѕидот, залепете и поставете ги вашите четки и пастата!

– Димензии: Диспензер – 168x68cm, Држач за четки – 120x65cm
– Материјал: пластика
– Работи со сензор. Без батерии
– Држач на кој можат да се прикачат до 5 четки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автоматски диспанзер за паста за заби со држач за четки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…