Автоматски диспанзер за паста за заби+држач за четки за заби

350.00 ден

Овој диспензер ви овозможува брзо лесно и едноставно нанесување паста директно на вашата четка за заби!

Compare

Опис

Овој диспензер ви овозможува брзо лесно и едноставно нанесување паста директно на вашата четка за заби!
Многу погоден и неопходен за во секоја бања. Диспензерот не само што ќе ви заштеди време, туку и ќе ја задржи пастата на одредено место, што пак заштедува простор на полицата и обезбедува максимална хигиена.
 
Само вметнете ја четката за заби во диспензерот и со едно притискање ќе добиете доволна количина на паста за заби. Диспензерот доаѓа со пригоден држач за 5 четки за заби
 
Лесен за прикачување. Само исчистете го ѕидот, залепете и поставете ги вашите четки и пастата!
 
Карактеристики:
Не се потребни батерии
Лесно се монтира со двострана лента
Заштедува паста за заби
Служи како држач за 5 четки за заби
Заштедува простор на полица
Материјал: Пластика
Димензии на држачот на четки за заби : 13 cm x 7 cm
Димензии на диспанзерот: 17 cm x 9 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автоматски диспанзер за паста за заби+држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…