Автоматски диспанзер за пијалоци

290.00 ден

Лесниот допир со чаша го претвора диспанзерот за пијалаци лесен за употреба за ставање пијалок кој ја елиминира потребата од подигање тешки шишиња.

Compare

Опис

Лесниот допир со чаша го претвора диспанзерот за пијалаци лесен за употреба за ставање пијалок кој ја елиминира потребата од подигање тешки шишиња.
Исто така спречува истурање или капење на пијалоците. Има универзален капак кој одговара на повеќето шишиња.
Сега децата можат сами лесно да ја добијат својата чаша вода, сок или брзо да додадат млеко во чинијата.
Диспанзерот има мотор со погон на батерии кој при допир се активира протокот на пијалокот и го испушта преку цевката во садот.
Само ставете ја цевката во шишето за пијалок, прилагодете ја должината, затегнете го капачето и почнете да го употребувате.

Карактеристики:
Материјал: Пластика
Напојување: 2 AA батерии (не се вклучени)
Должина: 32см

Не се препорачува за употреба за газирани пијалоци, кашести пијалоци, пијалоци со 40% или повеќе содржина на алкохол.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автоматски диспанзер за пијалоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…