Автоматски диспанзер за сапун

690.00 ден

Практичен aвтоматски диспанзер за сапун кој се активира на движење, 100% без допир.
Можете да го користите во вашата кујна, тоалет, канцеларија…
Compare

Опис

Практичен aвтоматски диспанзер за сапун кој се активира на движење, 100% без допир.
Можете да го користите во вашата кујна, тоалет, канцеларија…
 
Наполнете го диспанзерот со течен сапун, шампон или средство за дезинфекција, вклучете го и поставете ги рацете под диспанзерот, автоматски ќе ви пушти доволна количина сапун или средство за дезинфекција.
 
Производот работи на батерии, потребни се: 4х1.5 V AAA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.
 
Диспанзерот е со капацитет од 250ml

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Автоматски диспанзер за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…