Автоматски диспанзер за течен сапун

790.00 ден

Практичен aвтоматски диспанзер за течен сапун кој се активира на движење, 100% без допир.
Можете да го користите во вашата кујна, тоалет, канцеларија…

Compare

Опис

Практичен aвтоматски диспанзер за течен сапун кој се активира на движење, 100% без допир.
Можете да го користите во вашата кујна, тоалет, канцеларија…

Наполнете го диспанзерот со течен сапун, шампон или средство за дезинфекција, вклучете го и поставете ги рацете под диспанзерот, автоматски ќе ви пушти доволна количина сапун или средство за дезинфекција.

Производот работи на батерии, не се вклучени во пакувањето.

Диспанзерот е со капацитет од 250ml
Димензии: 10x6x20cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автоматски диспанзер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…