Автоматски чадор што ја менува бојата на пеперутките

690.00 ден

Автоматски чадор што ја менува бојата на пеперутките. Некои од нас уживаат во прошетки на дождот. Останатите едвај чекаат сонце и нерасположено чекорат на дожд.

Нема на залиха

Compare

Опис

Автоматски чадор што ја менува бојата на пеперутките. Некои од нас уживаат во прошетки на дождот. Останатите едвај чекаат сонце и нерасположено чекорат на дожд. Како и да е, чадорот сигурно ќе ви биде потребен, па можеби ќе го засакате дождот кога ќе ги видите овие интересни модели со пеперутки кои ја менуваат бојата одкако ќе се намокри чадорот.

Начин на отварање: Автоматски.
Рамката е цврста и отпорна на ветрот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автоматски чадор што ја менува бојата на пеперутките”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…