Аголен џогер со три сунгери и рачка за издолжување

390.00 ден

Аголниот џогер за под ги знае сите тајни за вашиот дом за да биде почист од кога и да е.

Нема на залиха

Compare

Опис

Аголниот џогер за под ги знае сите тајни за вашиот дом за да биде почист од кога и да е. Најдоброто од сè е тоа што ќе чистите без многу напор, ефикасно, ефективно и брзо.
Џогерот доаѓа комплет со 3 сунѓерчиња кои лесно може да се стават, извадат и исперат. Тие одлично апсорбираат течности и прашина и го дофаќаат секој ќош без проблем, па така вашиот под ќе биде чист и сјаен за многу кратко време.

Карактеристики на производот:
-Пакувањето вклучува:
-Издолжлива метална рачка на 3 нивоа: 40 cm – 57 cm и -максимална должина 85 cm
-3 сунгери
-Материјали: метал, пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Аголен џогер со три сунгери и рачка за издолжување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…