Акрилен стикер огледало пердув

490.00 ден

Акрилен стикер огледало со извонреден дизајн во облик на пердув, модерен и елегантен.

Compare

Опис

Акрилен стикер огледало со извонреден дизајн во облик на пердув, модерен и елегантен.
Водоотпорни и отпорни на корозија. Лесен за инсталирање, издржлив за долготрајна употреба.
Можете да го користите на ѕид, мебел, во дневна соба, трпезарија, спална соба, бања, кујна итн.
Напомена: не е вистинско огледало

Димензии: 120x30cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Акрилен стикер огледало пердув”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…