Алатка за декорирање

390.00 ден

Првата и единствена кујнска алатка која се користи за креирање на креативни пораки и цртежи со сите природни материјали кои се наоѓаат во храната, како што се цимет, кафе, инстант какао во прав, унгарски пиперки, магдонос, мелен шеќер и многу повеќе.

Compare

Опис

Првата и единствена кујнска алатка која се користи за креирање на креативни пораки и цртежи со сите природни материјали кои се наоѓаат во храната, како што се цимет, кафе, инстант какао во прав, унгарски пиперки, магдонос, мелен шеќер и многу повеќе. Нуди одличен начин да ги изненади своите сакани со внимателна порака напишана со нивниот омилен зачин и е совршена за додавање на малку екстра “зачин” на сите ваши забави и собири.
Совршена алатка за луѓето кои сакаат да бидат креативни и да ја претворат храната што ја јадат и кафето што го пијат во прекрасни уметнички дела.
Првата и единствена кујна која им овозможува на корисниците да прават цртежи и да пишуваат со зачини. Презентацијата на храна никогаш не била толку забавна или толку лесна.
Вас и на вашите деца никогаш нема да ви досади цртањето со оваа алатка, бидејќи ќе можете да направите убава декорација за секоја пригода.
Едноставна за ракување и бара малку одржување, што значи дека секој може да го користи. Вие само да го наполните го со зачин во прав, притиснете го копчето и цртајте!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алатка за декорирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…