Купи!

Алатка за полирање нокти

350.00 ден

Алатка за полирање нокти, со пет прецизно изработени додатоци за совршен маникир и педикир.

Compare

Опис

Алатка за полирање нокти, со пет прецизно изработени додатоци за совршен маникир и педикир.
Карактеристики:
-Напојува со 2x АА батерии.
Функции на пет прилози:.
“Diamond Cone”: Отстранува мртва кожа и калуси.
“Grinding Barrel”: Израмнети и мазни екстра дебели нокти и бранувани површини.
“Small Grinding Cone”: Полира во агли и тешко достапни за места.
“Soft Cone”: полира нокти на здрав сјај, исто така го користат за да ги поттикнат кутикулите и да ја стимулираат циркулацијата на ноктите за зголемен раст на ноктите.
“Flat Emery Head”: Професионално ги обликува ноктите и ги завршува со мазен нежен раб.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алатка за полирање нокти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…