Алатка за сецкање лук

390.00 ден

Го сецка лукот на совршени малки коцки за само неколку секунди.

Compare

Опис

Го сецка лукот на совршени малки коцки за само неколку секунди. Го ставате лукот во садот, го затварате со горниот дел, вртите неколку секунди и готово.Покрај лук можете лесно да исецкате и морков, цвекло, краставица или било кој друг зеленчук и јаткасти плодови.Лесен и едноставен е за чистење и миење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алатка за сецкање лук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…