Алатка за сечење и сервирање лубеница

190.00 ден

Алатка за сечење и сервирање лубеница со иновативен, нов дизајн за сечење совршени прачиња лубеница.

Compare

Опис

Алатка за сечење и сервирање лубеница со иновативен, нов дизајн за сечење совршени прачиња лубеница.
Исклучително практична и лесна за користење изработена од нерѓосувачки челик.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Алатка за сечење и сервирање лубеница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…