Алка за безбедност на вашите деца

290.00 ден

Чувајте ги децата блиску до вас со алката за безбедност.

Compare

Опис

Чувајте ги децата блиску до вас со алката за безбедност. Oсигурајте ја нивната безбедност за време на прошетка, чувајте ги безбедно поттикнувајќи ги да ја истражуваат околината. Одлично за активности во затворени и отворени простории, како што се трговски центар, плажа, метро, парк итн. Издржлив и флексибилен дизајн удобен за детската рака. Алката за рака е едноставно за закачување и удобно за носење и за возрасни и за деца. Агол на ротација: 360 степени. Максимална флексибилна должина 2.5метри.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алка за безбедност на вашите деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…