Амбиентални LED светла за автомобил

690.00 ден

Амбиентални светла со далечински управувач со најнова LED технологија, со едноставен дизајн за брзо и едноставно монтирање.

Compare

Опис

Амбиентални светла со далечински управувач со најнова LED технологија, со едноставен дизајн за брзо и едноставно монтирање. Спортска и романтична внатрешност, со подесување на повеќе декоративни бои и модови на работа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Амбиентални LED светла за автомобил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…