Анатомско бебешко перниче со слонче

190.00 ден

Памучно анатомско перниче со слонче наменето за мирно, спокојно и безбедно спиење на бебето, а и на родителите.

Нема на залиха

Compare

Опис

Памучно анатомско перниче со слонче наменето за мирно, спокојно и безбедно спиење на бебето, а и на родителите.
Димензии:22x18cm
Достапни бои: розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Анатомско бебешко перниче со слонче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…