Анти-вибрациски подлоги за машина за перење

250.00 ден

Анти-вибрациски подлоги за машина за перење.Комплет од 4 подлоги за апсорпција на вибрации. Идеални за употреба под машина за перење, машина за садови, фитнес справи и други уреди.

Compare

Опис

Анти-вибрациски подлоги за машина за перење.Комплет од 4 подлоги за апсорпција на вибрации. Идеални за употреба под машина за перење, машина за садови, фитнес справи и други уреди. Ја намалуваат бучавата и вибрациите. Го продолжуваат животот на уредите и превенираат лизгање. Ја одржуваат стабилноста и уредноста, превенираат тресење и вибрации. Спречуваат собирање влага под машината и спречуваат оштетување на вашите уреди и подот. Можете да ја зголемите висината на машината за полесно чистење под истата, а покрај тоа, со зголемувањето на висината може да се подобри положбата на одводната цевка со цел да се олесни испуштањето вода.
Карактеристики:
-Материјал: пластика/гума
-Димензии: 40mm (висина) х 46mm (горен дијаметар) x 100mm (долен дијаметар)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Анти-вибрациски подлоги за машина за перење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…