Новогодишно венче ø 60m

1,250.00 ден

Новогодишно венче ø 60m. Празниците се на прагот, па доколку се’ уште не сте го украсиле домот, веќе е време е да го направите тоа.

Compare

Опис

Новогодишно венче ø 60m. Празниците се на прагот, па доколку се’ уште не сте го украсиле домот, веќе е време е да го направите тоа. Венецот е еден од најубавите декоративни елементи кој внесува празнична атмосфера за време на зимските прослави. Венчето го добивате неукрасено.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Новогодишно венче ø 60m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…