Сет прекривки

950.00 ден

Чувајте го вашиот мебел чист со овој сет прекривки. Со тек на време вашите гарнитури може да се оштетат или застарат. Дајте им нов лик со овој сет практични прекривки за тросед, двосед и фотеља кои ќе личат како нови.

Compare

Опис

Чувајте го вашиот мебел чист со овој сет прекривки. Со тек на време вашите гарнитури може да се оштетат или застарат. Дајте им нов лик со овој сет практични прекривки за тросед, двосед и фотеља кои ќе личат како нови.
 
Заштитете ја вашата софа од дамки, течност и влакна од животни. Овие заштитни прекривки ги одбива сите нечистотии и течности и се перат во машина за перење.
 
Димензии:
– Тросед: 240х70
– Двосед: 210х70
– Фотеља: 150х70
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Сет прекривки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…