Купи!

Drawer Store-организер за ножеви

490.00 ден

Drawer Store-организер за ножеви. Организерот на ножеви овозможува безбедно и уредно да ги чувате острите ножеви кои се дел од приборот за јадење.

Compare

Опис

Drawer Store-организер за ножеви. Организерот на ножеви овозможува безбедно и уредно да ги чувате острите ножеви кои се дел од приборот за јадење. Организерот има 2 нивоа, за лесно складирање на ножеви со различни должини. Тој ќе заштеди простор во кујнските фиоки, со што ќе добиете стилско и функционално решение.

Димензии: 39.8 x 14.3 x 7.5 cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Drawer Store-организер за ножеви”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…