Продажба!

Intex Easy Set базен 244x76cm

2,990.00 ден 2,190.00 ден

Овој модел на Intex базен е со доста прифатлива цена и практичен.

Нема на залиха

Compare

Опис

Овој модел на Intex базен е со доста прифатлива цена и практичен. Само надувајте го горниот прстен и тоа е доволно да се воспостави на целата структура, едноставно полнејќи го со вода. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој од ПВЦ, и двата квалитетни и издржливи, и среден слој од полиестер.
Овој тип на базен е идеален, ако не сакате потрошите премногу, но, исто така, сакате квалитет и стабилност.
Технички карактеристики:
Практичeн и лесен за поставување и собирање
Не бара скапо одржување
Со гумен прстен на надувување и трослојни страни и дно

Димензии: 244 cm Висина: 76 см
Капацитет на вода: 2419L 80%

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex Easy Set базен 244x76cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…