Антистрес Christmas Squishy Santa

250.00 ден

Стиснете и сите ваши грижи нека исчезнат со овој сладок Дедо Мраз! Овој пат во форма на мек и прекрасен squishy! Дедо Мраз не е само забавен, туку и прекрасно мириса.
Compare

Опис

Стиснете и сите ваши грижи нека исчезнат со овој сладок Дедо Мраз! Овој пат во форма на мек и прекрасен squishy! Дедо Мраз не е само забавен, туку и прекрасно мириса.
Одлична забава и опуштање, за сите генерации од најмлади до најстари.
 
Димензии: 10cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Антистрес Christmas Squishy Santa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…