Антистрес Squishy Фламинго

250.00 ден

Стиснете и сите ваши грижи нека исчезнат со овој магичен фламинго!
Фламингата се тука да останат! Овој пат во форма на сладок и мек squishy!

Нема на залиха

Compare

Опис

Стиснете и сите ваши грижи нека исчезнат со овој магичен фламинго!
Фламингата се тука да останат! Овој пат во форма на сладок и мек squishy! Фламингото не е само забавно, туку и прекрасно мириса.
Одлична забава и опуштање, за сите генерации од најмлади до најстари.
 
Димензии: 13 x 14 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Антистрес Squishy Фламинго”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…