Купи!

Антицелулитен масажер

450.00 ден

Антицелулитниот масажер е масажер кој брзо и лесно ви помага во борбата против целулитот и вишокот на килограми.Eфикасен производ за разградување на целулитот во пределот на нозете, задникот и стомакот.

Compare

Опис

Антицелулитниот масажер е масажер кој брзо и лесно ви помага во борбата против целулитот и вишокот на килограми.
Eфикасен производ за разградување на целулитот во пределот на нозете, задникот и стомакот.
Овој масажер го третира целото тело. Покрај тоа што делува брзо и ефикасно намалувајќи ги масните наслаги и целулитот кои се наталожиле со текот на времето, туку и ги отстранува мртвите клетки од површината на кожата, правејќи ја помека, понежна и поздрава.
Ункикатен апарат кој се базира на уникатна технологија на принципот на вибрации и масажа. Апаратот има 6 специјално дизајнирани силиконски ролери, кои прават ротирачки движења од 360 степени. Со цел полесно да се опфатат и обработат проблематичните делови од вашето тело.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Антицелулитен масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…