Апарат за крофнички

1,490.00 ден

Вкусна закуска за целото семејство со овој апарат за крофнички. Можност да изработите несекојдневна торта или колачи со крофнички.

Compare

Опис

Вкусна закуска за целото семејство со овој апарат за крофнички. Можност да изработите несекојдневна торта или колачи со крофнички.
Одличен додаток за секоја детска забава. Совршен за родендени и секаков тип на забава.
 
Спецификации:
Mоќност: 1200W
Нелепливи плочи лесни за чистење
Капацитет: 7 крофни
Рачкa отпорнa на топлина
Автоматски термостат
Димензии: 25x20x11cm
Дијаметар на крофничка:5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апарат за крофнички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…