Апарат за меурчиња

490.00 ден

Долгочасовна забава за целото семејство со овој апарат за меурчиња.
Многу убав и кул дизајн, кој децата го обожуваат.

Нема на залиха

Compare

Опис

Долгочасовна забава за целото семејство со овој апарат за меурчиња.
Многу убав и кул дизајн, кој децата го обожуваат.
Одличен подарок за секоја детска забава. Совршен за родендени и секаков тип на забава.
 
Карактеристики:
– Работи на 3хAA батерии (не се вклучени)
– Материјал: пластика
– Главни функции: музика, светла, меурчиња
– Препорачлива возраст: 6 години +
– Димензии: 13×8.5x7cm
 
Сетот содржи:
– апарат за меурчиња
– 2 * 30ml течност за меурчиња
 
Инструкции за користење:
1. Ставете ги батериите
2. Ставете ја течноста за меурчиња
3. Притиснете на копчето
Достапни дезени: панда и тигар
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апарат за меурчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…