Апарат за филтер кафе

1,590.00 ден

Апарат за филтер кафе. Нема повеќе пиење ладно и отстоено кафе, благодарение овој апарат за филтер кафе, кој е компактен и лесен за користење.

Compare

Опис

Апарат за филтер кафе. Нема повеќе пиење ладно и отстоено кафе, благодарение овој апарат за филтер кафе, кој е компактен и лесен за користење. Овој апарат ќе ви овозможи да уживате во богатиот вкус и вкусната арома на свежо подготвено кафе за само неколку минути. Вистинско кафе, подготвено само со допир на едно копче.
Компактен и стилски, Песоналниот апарат за кафе може да го имате дома или во канцеларија, а е идеален и за да го понесето со вас на патување, кога сакате да уживате во совршено кафе во вашата соба. Сега сѐ што треба да си обезбедите е кафе и вода.!!!

Карактеристики:
-кафемат за филтер кафе
-Моќност: 800 W
-резервоар за вода: 1.25l
-Грејач за складирање на топлина
-Обележување на нивото на водата
-Стаклена чашка за кафе
-До 10 шолји кафе
-Лесен за употреба

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апарат за филтер кафе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…