Безжичен Шрафцигер

950.00 ден

Дали некогаш сте биле заглавени затоа што немате прав шрафцигер за да ја продолжите работата?

Нема на залиха

Compare

Опис

Дали некогаш сте биле заглавени затоа што немате прав шрафцигер за да ја продолжите работата? Кажете им збогум на тие ситуации со овој безжичниот шрафцигер со додатоци. Комплетот за шрафцигер има пластични рачки за подобар зафат и практичност.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Безжичен Шрафцигер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.