Вила – Сложувалка

1,790.00 ден

Вила – Сложувалка. Вселете се во куклената куќа која сами ќе ја склопите на принцип сложувалка!

Нема на залиха

Compare

Опис

Вила – Сложувалка. Вселете се во куклената куќа која сами ќе ја склопите на принцип сложувалка! Куклената куќа се состои од 3 спрата – кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, бања и внатрешен двор. А со помош на трансформационите елементи, може самата да се склопува според креативноста на вашето дете! Одличен подарок за деца на возраст од 3+ години.
Сетот се состои од 181pcs плус мебел.
Куклите не се вклучени.
Димензии: 58x58x64cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вила – Сложувалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…