Висечка ткаена лулашка

1,600.00 ден

Опуштете се и уживајте во удобноста на оваа висечка ткаена лулашка. Закачена на дрво или метална конструкција, висечката лулашка ви дава единствена можност за релаксација на отворено.

Compare

Опис

Опуштете се и уживајте во удобноста на оваа висечка ткаена лулашка. Закачена на дрво или метална конструкција, висечката лулашка ви дава единствена можност за релаксација на отворено. Може да послужи како декорација во домот или градина, додава рустикален и природен елемент во секој простор.
Одличен начин децата да се забавуваат на отворено, но и возрасните. Може да се користи за читање книга, релаксација со природата, па дури и како место за одмор за време на кампување или патување.
Достапни бои: црна, бела, светло сива, крем, розева и светло кафена боја.
 
Димензии: 120x80cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Висечка ткаена лулашка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…