Висококвалитетни слушалки

950.00 ден

Уживајте во омилената музика со овие висококвалитетни слушалки кои го отсликуваат вашиот стил.Достапни во две извонредни бои, така што можете да изберете боја што одговара на вашиот вкус.

Compare

Опис

Уживајте во омилената музика со овие висококвалитетни слушалки кои го отсликуваат вашиот стил.Достапни во две извонредни бои, така што можете да изберете боја што одговара на вашиот вкус.
Со овие слушалки, ќе уживате во омилената музика благодарение на чистата длабока репродукција на звук и моќен бас, преточени во во удобен и лесен дизајн кој се преклопува.

Карактеристики:
• Лесни слушалки кои можат да се носат подолго време
• Преклопување, лесни за складирање
• 40mm драјвери испорачуваат јасен звук и длабок бас
• Достапно во две извонредни бои

Спецификации на производот:
Должина на кабел 1.20 m
Конектори 3.5mm
Индепенданца: 32ohm
Фреквенција: 20Hz-20KHz
Осетливост: 99 dB +-3dB

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Висококвалитетни слушалки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…