Врв за елка – Златна звезда

290.00 ден

Новогодишен врв за елка во златна боја врз кој се испрскани светки кои на самиот врв му даваат модерен и уникатен изглед. Изработен во 3D форма.

Нема на залиха

Compare

Опис

Новогодишен врв за елка во златна боја врз кој се испрскани светки кои на самиот врв му даваат модерен и уникатен изглед. Изработен во 3D форма.

Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

 
Димензии: 20x15cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Врв за елка – Златна звезда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…