Гаќички за зголемување и оформување задник

290.00 ден

Гаќички за зголемување и оформување на задник за поатрактивен изглед.

Нема на залиха

Compare

Опис

Гаќички за зголемување и оформување на задник за поатрактивен изглед. Изработени од квалитетен и удобен материјал. Анатомски изработени, прилагодливи на секој задник. Идеални изгледаат под фармерки, фустан, здолниште…
 
Достапни во црна боја
Достапни големини: M, L, XL
Се препорачува рачно перење.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гаќички за зголемување и оформување задник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…