Голема силиконска модла Срце

250.00 ден

Голема силиконска модла Срце идеална за обликување и декорација на секаков тип на храна. Се што ви е потребно за да ги изненадите вашите сакани со највкусни торти, декорации на прослави и што уште не.

Compare

Опис

Голема силиконска модла Срце идеална за обликување и декорација на секаков тип на храна. Се што ви е потребно за да ги изненадите вашите сакани со највкусни торти, декорации на прослави и што уште не.
Направете совршено срце и декорирајте по желба.
Димензија:22x26cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Голема силиконска модла Срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…