Купи!

Движечка сталажа на четири нивоа

990.00 ден

Движечка сталажа на четири нивоа. Сталажа за складирање, изработена од нерѓосувачки метал и пластика.

Compare

Опис

Движечка сталажа на четири нивоа. Сталажа за складирање, изработена од нерѓосувачки метал и пластика.

Карактеристики:
-Достапна само во бела боја.
-Идеална за складирање и организирање на работите во вашата бања, кујна, дневна соба и за секојдневна употреба.
-Со 4 пластични тркалца за лесно движење.
-Димензии: 40 x 85 x 22cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Движечка сталажа на четири нивоа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…