Дводелна рамка-Мојата прва година со отпечатоци

590.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил дводелна рамка-Мојата прва година со отпечатоци, со простор за отпечаток од рачето и ноџето на вашето малечко.

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил дводелна рамка-Мојата прва година со отпечатоци, со простор за отпечаток од рачето и ноџето на вашето малечко. Оваа рамка составена од повеќе рамки содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Идеална за поставување на сликите на вашето дете преку цела година. Рамката има 12 мали отвори за слики со што ќе ви овозможи да го гледате развојот на вашето дете секој месец од првата година. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
Рамката е достапна светло розева и светло сина боја
Димензии на производот: 36 х 23сm.
Димензии на фотографија: 5 x 5cm
Доаѓа во сет со мастило
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дводелна рамка-Мојата прва година со отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…