Двојна крзнена постелнина

1,790.00 ден

Двојна крзнена постелнина. Мултифункционален производ ви нуди чуство на луксуз и раскош. Луксузно крзнено парче со топол и мек плишан чаршаф одоздола.

Compare

Опис

Двојна крзнена постелнина. Мултифункционален производ ви нуди чуство на луксуз и раскош. Луксузно крзнено парче со топол и мек плишан чаршаф одоздола.

Дуплиот сет содржи:
– Крзнена јорганска навлака: 200х220
– Плишан долен чаршаф: 220х240
– Крзнени навлаки за перници: 50х70 ( две парчиња)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двојна крзнена постелнина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…