Декоративен гном

290.00 ден

Декоративен гном кој ќе биде совршен декор за вашиот дом. Одличен детал кој ќе ја збогати новогодишната идила во секое катче.

Нема на залиха

Compare

Опис

Декоративен гном кој ќе биде совршен декор за вашиот дом. Одличен детал кој ќе ја збогати новогодишната идила во секое катче. Достапен во три форми.
Димензии:
висок кафен 26х10.5cm
низок кафен 21х10.5cm
низок сив 20х10.5cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ФОРМА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративен гном”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…