Делфин масажер

890.00 ден

Делфин масажер. Масажата влијае на општата состојба, прави да се чуствувате подобро, поради тоа што делува релаксирачки на целото тело.

Compare

Опис

Делфин масажер. Масажата влијае на општата состојба, прави да се чуствувате подобро, поради тоа што делува релаксирачки на целото тело. Таа ја промовира циркулацијата на крвта и лимфниот проток во главата, вратот и рацете, што доведува до намалување на главоболка. Позитивно влијае на кожата, ја зголемува еластичноста на кожата и поткожното ткиво.
Карактеристики на производот:
Моќен масажер со висока фреквенција на вибрации
Инфраред светлина која ја прави масажата уште поефикасна
Го елеминира заморот
Ја подобрува крвната циркулација
Го релаксира и опушта мускулите
Ги ослободува болките во вратот, рамената, грбот
Можност за местење на брзина и функција
Корисно за во домашни услови или канцеларија
Работи на струја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Делфин масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…