Купи!

Детска Дино подлога за играње 145 x 98cm

690.00 ден

Детска Дино подлога за играње 145 x 98cm. со патека за возење и мотив на Дино парк. Совршена за долготрајна и креативна игра.

Compare

Опис

Детска Дино подлога за играње 145 x 98cm. со патека за возење и мотив на Дино парк. Совршена за долготрајна и креативна игра. Со разни патеки и паркинг места за вашето дете да учи за диносаурусите и да истражува со своите играчки и автомобили. Може да се користи како декорација за детската соба или подлога за играње во градинка, игротека, или училница. Ја поттикнува имагинацијата на децата и ги поттикнува да учат додека играат. Направена од висококвалитетен полипропиленски материјал, со латекс што не се лизга на дното. Можете лесно да ја исчистите со правосмукалка или да пребришете со влажна крпа. Совршен подарок за децата кои имаат опсесија со диносауруси и возење колички.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска Дино подлога за играње 145 x 98cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…