Детска играчка авионче

200.00 ден

Детска играчка авионче направена од пена, која е лесна и безбедна за играње со деца, со добра флексибилност и отпорност на удар.

Compare

Опис

Детска играчка авионче направена од пена, која е лесна и безбедна за играње со деца, со добра флексибилност и отпорност на удар.
Децата можат лесно да го склопат и расклопат авиончето.
Летањето авион е семејна забава, детска роденденска забава, забавни игри за деца, училишна забава и сл.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска играчка авионче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…