Детска кујна од соништата

790.00 ден

Детска кујна од соништата извонредна и компактна. Погодна за носење, вашето дете моѓе да си игра внатре и на отворено, па дури и на патувања или кампување.

Compare

Опис

Детска кујна од соништата извонредна и компактна. Погодна за носење, вашето дете моѓе да си игра внатре и на отворено, па дури и на патувања или кампување.
Безбедноста на детето е секогаш на прво место. Нашата минијатурна кујна за кукли е изработена од безбедносни ABS материјал без БПА и има CPSIA и ASTM сертификати.
Овој мини куќен комплет ќе изгради мост помеѓу вас и децата. Можете да ги водите вашите деца низ нивниот свет на имагинација, да го зголемите разбирањето на вашето дете за животот и да вежбате координација на очите и рацете на детето.
Едноставните играчки од типот направи сам се погодни за деца од 3-7 години. Може постојано да се монтира и демонтира бидеќи не се користи лепило. Децата можат да се препуштат на сопствениот градежен свет, далеку од мобилни телефони и компјутери.
Децата ќе ги подготват сите нивни фантазии во оваа магична кујна. Таа е погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини. Ова е целосно опремена кујна, која ќе биде омилена на вашите најмили!
 
Препорачана возраст: 3+год
Димензии: 23.7×31.6×16.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска кујна од соништата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…