Детска кујна

590.00 ден

Детска кујна, местото каде вашите најмили ќе ги подготват сите нивни кулинарски фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Compare

Опис

Детска кујна, местото каде вашите најмили ќе ги подготват сите нивни кулинарски фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Целосно опремена кујна, која ќе биде омилена на вашите најмили!
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Сет од 23 парчиња
Препорачана возраст 3+год.
Димензии:29.3x32x13.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…