Купи!

Релаксатор-Лулашка

2,490.00 ден

Овој импресивен релаксатор се карактеризира со ултра- удобност и музички додатоци со контрола на гласноста и смирувачки мелодии за да го одржат бебето релаксирано и среќно.

Compare

Опис

Овој импресивен релаксатор се карактеризира со ултра- удобност и музички додатоци со контрола на гласноста и смирувачки мелодии за да го одржат бебето релаксирано и среќно. Висечките играчки овозможуваат забава на бебето и смирување. Изработен е од мек и пријатен материјал со поглога за главата на бебето која му овозможува удобност при спиењето. Истот е целосно безбеден. Производот е компактен за пренесување и складирање.Лесно се претвора во столица за лулање
Практично место за хранење на бебето. Работењето на вибрациите и нежно движење на лулката го смируваат бебето.
Карактеристики
– соодвенто до 18 кг. (3 год.)
– вибрации на седиштето
– подесуванје на седиштето со опција за спиенје или хранење
– опција за лулање
– опција за користење како столче
– опција за користење како релаксатор

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Релаксатор-Лулашка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…