Детска лизгалка со кош

6,500.00 ден

Донесете го паркот до вашата градина со оваа шарена и забавна лизгалка со кош.

Нема на залиха

Compare

Опис

Донесете го паркот до вашата градина со оваа шарена и забавна лизгалка со кош. Овозможете им на вашите најмили долгочасовна забава. Погодна за внатрешна и за надворешна употреба. Кога времето на игра е завршено, лизгалката едноставно се склопува и е едноставна за складирање.

Димензии отворена: 170 X 106 X 97cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска лизгалка со кош”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…