Купи!

Детска лизгалка

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,590.00 ден.

Донесете го паркот до вашата градина со оваа шарена и забавна лизгалка. Овозможете им на вашите најмили долгочасовна забава.

Compare

Опис

Донесете го паркот до вашата градина со оваа шарена и забавна лизгалка. Овозможете им на вашите најмили долгочасовна забава. Погодна за внатрешна и за надворешна употреба. Кога времето на игра е завршено, лизгалката едноставно се склопува и е едноставна за складирање.
 
Димензии отворена: 131.5×48.5x72cm
Димензии склопена: 110 x 47 x 19cm
Препорачана возраст: 2-5 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детска лизгалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…